Budite u tijeku sa najnovijim zbivanjima na Fakultetu!

Edukacije za veljaču u području pametnog zdravlja kroz projekt Smart Youth
studenti
13.02.2023.
Edukacije za veljaču u području pametnog zdravlja kroz projekt Smart Youth

Edukacije se održavaju online, preko Zoom platforme. Svi prijavljeni dobit će poveznice za edukacije dan prije održavanja.
Radionica za pripremu projektnog prijedloga za natječaj Razvojne istraživačke potpore NPOO.C3.2.R2-I1.06
02.03.2023.
Knjižnica (čitaonica) Medicinskog fakulteta u ponedjeljak 6.3.2023.g. u 10:00h
Projekt Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse na Medicinskom fakultetu u Splitu
07.03.2023.
Projekt „Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse na Medicinskom fakultetu u Splitu“, operativni program ‘’Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.’’, UP.03.1.1.04.0070, provodi Medicinski fakultet u Splitu u suradnji s projektnim partnerom, KBC-om Split. Voditelj je dekan Medicinskog fakulteta prof. dr. sc. Ante Tonkić, a ukupna vrijednost projekta (u HRK): 3.954.244,63 HRK.
U nedjelju 2. travnja 2023. - sve tri zgrade Medicinskog fakulteta bit će ZATVORENE
studenti
02.04.2023.

U nedjelju 2. travnja 2023. od 8:00 do 15:00 sati, zgrade Medicinskog fakulteta bit će zatvorene zbog prenaprezanja katne konstrukcije te je zabranjeno kretanje i zadržavanje u krugu Fakulteta u tom periodu.
Od 6. - 10. ožujka 2023. godine na MEFST-u održana je ITSHEC radionica za nastavnike
15.03.2023.

“Capacity building on teaching-learning strategies to support students’ transversal skills development” ITSHEC radionica - 6.-10. ožujka 2023.
Potpisan Ugovor o suradnji Sveučilišta u Splitu, Medicinskog fakulteta i PLIVE
17.03.2023.
Potpisan Ugovor o suradnji Sveučilišta u Splitu, Medicinskog fakulteta i PLIVE
Rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Dragan Ljutić, dekan Medicinskog fakulteta prof. dr. sc. Ante Tonkić te predsjednik Uprave PLIVE Mihael Furjan potpisali su Ugovor o suradnji u petak, 17. ožujka u vijećnici Medicinskog fakulteta.
Poziv na predstavljanje projekta METAVERSEMed i primjenu u medicini
04.05.2023.
Poziv na predstavljanje projekta METAVERSEMed i primjenu u medicini
Zadovoljstvo nam je pozvati vas u četvrtak, 4. svibnja u 13 sati u dvoranu A117 na prvom katu zgrade Medicinskog fakulteta (Šoltanska 2) na predstavljanje inovativnog projekta METAVERSEMed i njegovu primjenu u medicini.
VAŽNO - Nova zlonamjerna phishing prijetnja putem elektroničke pošte
12.06.2023.
VAŽNO - Nova zlonamjerna phishing prijetnja putem elektroničke pošte

U slučaju primitka ove lažne poruke, obrišite ju iz pretinca e-pošte.
Na Medicinskom fakultetu u Splitu održano prvo izdanje Healthtech Adria Meetupa
događanja
30.11.2023.
Na Medicinskom fakultetu u Splitu održano prvo izdanje Healthtech Adria Meetupa
Pod organizacijskom palicom NetHub akceleratora i Medicinskog fakulteta u Splitu u četvrtak je u novootvorenom prostoru Centra za kliničke vještine na Medicinskom fakultetu u Splitu održano prvo izdanje Healthtech Adria Meetupa na temu razvoja zdravstvenog inovacijskog ekosustava.
Postavljena je nova wi-fi bežična mreža na 4. i 5. katu zgrade A
12.01.2024.
Postavljena je nova wi-fi bežična mreža na 4. i 5. katu zgrade A

Na 4. i 5. katu zgrade A instalirana je nova mrežna oprema i puštena je u rad nova bežična mreža.
natječaj
18.02.2024.

Prijavite se na inovacijsko natjecanje projekta AI4Health.Cro i osvojite nagrade iz fonda vrijednog 9.000 eura.
Organizirano je drugo izdanje Healtech Adria Meetupa
događanja
06.03.2024.
Organizirano je drugo izdanje Healtech Adria Meetupa
NetHub akcelerator u suradnji s Medicinskim fakultetom u Splitu opet je otvorio vrata prostora Centra za kliničke vještine u drugom izdanju Healthtech Adria Meetupa na temu primjene umjetne inteligencije u zdravstvu!
Znanstveni espresso: razgovarajmo o aktualnim znanstvenim temama
19.03.2024.