Poziv na predstavljanje projekta METAVERSEMed i primjenu u medicini

Zadovoljstvo nam je pozvati vas u četvrtak, 4. svibnja u 13 sati u dvoranu A117 na prvom katu zgrade Medicinskog fakulteta (Šoltanska 2) na predstavljanje inovativnog projekta METAVERSEMed i njegovu primjenu u medicini. METAVERSEMed je izrađen na platformi VanityX, tehnologiji koja omogućava miješanje različitih stvarnosti i može se primijeniti u različitim područjima.

Projekt METAVERSEMed, odnosno njegove mogućnosti i primjenu u području medicine, od dijagnostike, edukacije, do operativnih zahvata, predstavit će autor projekta, odnosno platforme VanityX,  izv. prof. dr. sc. Ivan Zoraja sa splitskog Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje te vlasnik i osnivač tvrtke „Zoraja Consulting“ i prof. dr. sc. Dragan Schwarz, dr. med. ravnatelj Specijalne bolnice „Radiochirurgia Zagreb“ specijalist opće kirurgije, subspecijalist digestivne i onkološke kirurgije, koji će se javiti putem videolinka.

Molimo potencijalne sudionike da se prijave na zoraja@fesb.hr

Link na rad: https://www.mdpi.com/2076-3417/13/9/5468 Ispiši stranicu