Sveučilišni dan programa Obzor Europa

MedILS, 27. lipnja 2024.g.
Agencija za mobilnost i programe EU u suradnji sa Sveučilištem u Splitu i Mediteranskim institutom za istraživanje života Ovim Vas putem poziva na sudjelovanje na “Sveučilišnom danu programa Obzor Europa na MedILS-u” koji će se održati 27. lipnja 2024. godine na Mediteranskom institutu za istraživanje života (MedILS-u) Sveučilišta u Splitu, s početkom u 09:00 sati.

Cilj je događanja dati opći pregled mogućnosti i ključne informacije o Programu Obzor Europa, ali i prenijeti korisnicima informacije o pronalaženju prilika za nove suradnje i pružiti korisne savjete za što uspješnije podnošenje projektnih prijedloga te je namijenjen potencijalnim prijaviteljima na natječaje, znanstveno-istraživačkim institucijama, ustanovama visokog obrazovanja, malim i srednjim poduzetnicima, ostalim relevantnim dionicima, kao i široj javnosti.

Kako biste sudjelovali na događanju možete se prijaviti na sljedećoj poveznici, najkasnije do 25. lipnja 2024.

Link za registracijski obrazac:

Program [.pdf]