10th Regional Biophysics Conference & 15th International Summer School of Biophysics

August 26-30, 2024 at the University of Split School of Medicine, Split, Croatia.

10th Regional Biophysics Conference (RBC2024) & 15th International Summer School of Biophysics skup će se održati od 26.-30. kolovoza 2024. god. na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Splitu, Split, Hrvatska.

Inicijativa za organiziranje skupa je nastala kao rezultat suradnje između renomiranih znanstvenika Hrvatskog biofizičkog društva i šest međunarodnih biofizičkih društava iz regije (Austija, Italija, Mađarska, Slovačka, Slovenija i Srbija) s Medicinskim fakultetom Sveučilišta u Splitu i Institutom “Ruđer Bošković”, Zagreb.

Program je pažljivo osmišljen i nudi visoku znanstvenu kvalitetu, te jasan pregled najnovijih dostignuća u područjima biofizikalnih i biomedicinskih znanosti s ciljem umrežavanja znanstvenika i potenciranja buduće znanstvene suradnje.

Program skupa

Više informacija možete naći na web stranici https://rbc2024.biofizika.hr/#