Izbori za novog člana Fakultetskog vijeća, predstavnik iz redova nenastavnog osoblja

16. listopada 2020.

Rezultati izbora (pdf)

15. listopada 2020.

Lista kandidata za novog člana FV, nenastavno osoblje (pdf)

12. listopada 2020.

Na temelju čl. 2. st. 7. Poslovnika o radu Fakultetskog vije6a Medicinskog fakulteta u Splitu (od 29. rujna2015.) i tumačenja te odredbe na 1. redovitoj sjednici Fakultetskog vijeća od 19. listopada 2017., u postupku provođenja izbora za novi saziv Fakultetskog vijeća za mandatno razdoblje od 1. listopada 2020. do 30. rujna2023. i to izbora člana - predstavnika zaposlenika iz redova nenastavnog osoblja, dekan prof. dr. sc. Ante Tonkić donosi

ODLUKU
O PROVEDBI IZBORA ZA NOVOGA ČLANA FAKULTETSKOG VIJEĆA,
PREDSTAVNIKA IZ REDOVA NENASTAVNOG OSOBLJA

I. Imenovanje Izbornog povjerenstva

Imenujem A) članove Izbornog povjerenstva i B) njihove zamjenike:

A)
1. Diana Raos
2. Julila Pušić
3. Milena Kasalo

B)
1. Josip Barić
2. Linda Ivas
3. Maja Balov.

Zadaća Povjerenstva je sačiniti listu kandidata i utvrditi rezultate glasovanja na biračkom mjestu te sačiniti zapisnik o svom radu u postupku izbora predstavnika iz redova nenastavnog osoblja za novi saziv Fakultetskog vijeća.
Lista kandidata i rezultati glasovanja oglasit će se na mrežnoj stranici Fakulteta.

II. Postupak kandidiranja
Svaka osoba zaposlena na Fakultetu na nenastavnom radnom mjestu ima pravo predložiti iz svojih redova kandidata s popisa nenastavnog osoblja za izbor predstavnika u Vijeće.
Prijedlog se dostavlja na obrascu u kojega se unose ime i prezime te potpisi tri predlagatelja, ime i prezime kandidata i njegov potpis, kojim potvrđuje da pristaje biti kandidat.
Prijedlozi se podnose putem protokola Fakulteta od 12. do 15. listopada 2020. do 14 sati.

III. Datum, vrijeme i mjesto izbora: 16. listopada 2020. (petak) od 10.30 do 14.30 sati, prizemIje Medicinskog fakulteta (zgrada "A" Križine).
Birači su svi zaposlenici Fakulteta sa biračkog popisa nenastavnog osoblja.

Dekan
Prof.dr. sc. Ante Tonkić

Odluka Dekana (.pdf)

Obrazac za prijedlog kandidata (.doc)