ITSHEC tim je održao svoj 3. transnacionalni susret u Splitu

Počela je priprema za nadolazeću ITSHEC ljetnu školu u Barceloni 4.-8. srpnja!

Vesela i radna atmosfera vladala je prošlog tjedna na 3. transnacionalnom sastanku članova ITSHEC tima u Splitu. Osim sastanka, Immersium studio iz Barcelone održao je radionicu za partnere o virtualnoj stvarnosti, koja će se u projektu koristiti kao alat za poučavanje i učenje transverzalnih vještina.

ITSHEC je Erasmus+ projekt punog naziva „Integration of Transversal skills into health and social care, higher education and the curriculum“ koji za svoj cilj ima pripremiti studente zdravstvene i socijalne skrbi za brzo mijenjanje zdravstvene i društvene prakse stvaranjem inovativnih nastavnih alata i praksi. Partneri projekta su Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu (UNIST), Konzorcij Mar Parc de Salut, Barcelona, Immersium Studio u Španjolskoj te Metropolia Sveučilište u Finskoj.

Više informacija o ITSHEC projektu možete pročitati na sljedećoj web stranici:

DSC01936.JPG
DSC01938.JPG