Započela je provedba projekta “Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse”

Započela je provedba projekta UP.03.1.1.04.0070 “Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse na Medicinskom fakultetu u Splitu”. Voditelj projekta je prof. prim. dr. sc. Ante Tonkić, prodekan za nastavu. Vrijednost projekta je 3.955.444,63 HRK bespovratnih sredstava.

Cilj projekta je unaprediti kvalitetu stručne prakse kao obveznoga ili izbornoga dijela studijskoga programa, te jačanje kompetencija osoblja našeg Fakulteta za razvoj modela učenja kroz rad te provedbu stručne prakse naših studenata, što će im omogućiti stjecanje praktičnih vještina potrebnih za buduću profesiju.
Više o projektu

Drugi projekt Mobile Access Dental Clinic (HR-BA-ME570) u okviru Interreg IPA Programa prekogranične suradnje Hrvatska – Bosna i Hercegovina – Crna Gora 2014. – 2020. trebao je započeti 1.4.2020. (vrijednost projekta oko 607 tisuca eura), no početak projekta je odgođen zbog stanja s epidemijom COVID-19.