Udžbenik "Klinička onkologija"

Obavještavaju se studenti V. godine studija Medicine da je objavljen novi, prvi sveučilišni udžbenik na hrvatskom jeziku "Klinička onkologija" autora prof. dr. sc. Eduarda Vrdoljaka, prof. dr. sc. Mirka Šamije, akademika Zvonka Kusića, prof. dr. sc. Marije Petković, prof. dr. sc. Damira Gugića i prof. dr. sc. Zdenka Krajine.

"Svrha je ovog udžbenika pružiti racionalizirani sažetak golemog teorijskog i praktičnog znanja koje se desetljećima prikupljalo u borbi protiv raka i na taj način pomoći studentima medicine i liječnicima drugih neonkoloških specijalnosti u razumijevanju većine problema vezanih uz bavljenje tom vrlo specifičnom, ali istodobno i interdisciplinarnom i izazovnom granom medicine."

Studenti udžbenik mogu nabaviti u Medicinskoj nakladi po posebnoj cijeni od 100, 00 kn, uz predočenje dokaza o studiranju na Medicinskom fakultetu u Splitu. Ispiši stranicu