Udruga studenata medicine CroMSIC pokrenula je humanitarnu akciju za Anđele

Udruga studenata medicine (CroMSIC) pokrenula je humanitarnu akciju kojom nastoji prikupiti što veću količinu higijenskih proizvoda i kreativnog materijala za udrugu Anđeli, potrebnih za svakodnevni rad i napredak udruge. Udruga Anđeli okuplja djecu, najteže tjelesne invalide i djecu s teškoćama u razvoju.

Donirati možete tako što ćete se upisati na neko od predviđenih polja u priloženom dokumentu. Moguće je zapisati se za više ponuđenih predmeta!

Link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VKQuMJmdLp-mlqoZUxQfCOdfrwI61_57csOgtIpnOUw/edit?usp=sharing

Nakon što to učinite, svoju donaciju odložite u kutije, koje su u sklopu akcije postavljene na ulazu u zgradu A našeg fakulteta.

Pozivamo studente i sve zainteresirane da sudjeluju u ovoj akciji te prema svojim mogućnostima doniraju proizvod najkasnije do 30. ožujka 2021. godine.

U ime malih Anđela, unaprijed se zahvaljujemo!

Srdačan pozdrav,

CroMSIC. Ispiši stranicu