SZMefst i Cromsic Split pozivaju na sudjelovanje u akciji A di si ti?

Pozivamo Vas da sudjelujete u humanitarnoj akciji "A di si ti?" udruge Most u kojoj tradicionalno sudjelujemo svake godine. I ove godine će  studenti našeg fakulteta imati štand na kojem će mjeriti šećer i krvni tlak te prodavati potrepštine koje skupimo.

Kako sudjelovati?

U kutije postavljene na ulazu u A zgradu fakulteta možete ostaviti stvari koje više ne koristite poput knjiga, društvenih igara, CD-ova, igračaka...
Prikupljamo donacije do ovoga petka (9.12., uključujući petak) jer se humanitarna akcija odvija 10.12. na Rivi.

Donacije će naši volonteri pokupiti i prodavati na štandu te će sav prikupljen novac ići udruzi Most koja svoj rad fokusira na djecu i mlade s poteškoćama u ponašanju, beskućnike te siromašne.

Radujemo se Vašem sudjelovanju.

Svaka donacija može napraviti razliku.

Srdačno,

SZMefst i Cromsic Split Ispiši stranicu