Studentski dan sporta i aktivizma

U organizaciji Hrvatskog sveučilišnog športskog saveza, Splitskog sveučilišnog športskog saveza te Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, u subotu, 2. lipnja, na splitskoj Rivi održat će se četvrti po redu “Studentski dan sporta i aktivizma”. Bogati sportski i zabavni sadržaji počet će u 10 sati ujutro.

Osnovni cilj je promoviranje studentskog sporta, vrhunskog i rekreativnog, kao sastavnog dijela akademskog života kojim se podiže kvaliteta studiranja i življenja te poticanje studentskog aktivizma.

Manifestacija će se i ove godine sastojati od tri dijela: sportskog, zabavnog i edukativnog. U športskom dijelu programa održat će se turniri u uličnom nogometu, uličnoj košarci i mini rukometu, a prezentirat će se grupni oblici vježbanja i borilačkih vještina poput aerobika, break dancea, zumbe, capuere, te novog oblika badmintona na otvorenom - speedminton.

Više informacija na stranicama Sveučilišta u Splitu Ispiši stranicu