Studenti - kontrolori kvalitete usluge studentskih restorana

MINISTARSTVO ZNANOSTI, OBRAZOVANJA I SPORTA
NACIONALNO POVJERENSTVO ZA KONTROLU  PREHRANE STUDENATA

Zagreb, 8. svibnja 2015.

• Članovima lokalnih povjerenstava za kontrolu prehrane studenata,
  • Studentskim zborovima visokih učilišta,
  • Hrvatskom studentskom zboru,
  • Vijeću studenata veleučilišta i visokih škola RH,
  • Visokim učilištima u RH,
  • Studentskim centrima u RH.

P O Z I V

na edukaciju Nacionalnog povjerenstva za kontrolu prehrane studenata kroz projekt ²Studenti - kontrolori kvalitete usluge studentskih restorana² koja će se održati u ponedjeljak, 25. svibnja 2015. s početkom u 10.00 sati u prostorima Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Zagreb, Donje Svetice 38 u velikoj dvorani u prizemlju.

Na edukaciju se pozivaju članovi lokalnih povjerenstva za kontrolu studentske prehrane, predstavnici studentskih zborova i ostali zainteresirani studenati koji su uključeni u razvoj studentskog standarda i kontrolu usluge subvencionirane studentske prehrane.

Kvalitetno uključivanje studenata kao korisnika usluge subvencionirane prehrane u nadzor kvalitete usluge uvjetovano je poznavanjem načina i modela provedbe kontrole kvalitete usluge u praksi.
Povratna informacija o kvaliteti usluge od strane korisnika usluge dragocjena je i usmjerava strategiju upravljanja kvalitetom usluge studentske prehrane.

Molimo čelnike visokih učilišta da studentima pokriju troškove dolaska na edukaciju u Zagreb.

Protokol događanja dobit ćete naknadno putem maila.

Molimo sve zainteresirane za sudjelovanje na edukaciji da se prijave putem sljedećeg linka do 15. svibnja 2015.: http://goo.gl/forms/Sb9jWbjmw6

Predsjednik Nacionalnog povjerenstva

Mirko Bošnjak