„Spoznaje i smjernice u dijagnostici i liječenju senilne makularne degeneracije"

Medicinski fakultet u Splitu i Klinika za očne bolesti  KBC Split, uz supokroviteljstvo Akademije medicinskih znanosti hrvatske, Sveučilišta u Splitu i Hrvatskog oftalmološkog i optometrijskog  društva, organiziraju poslijediplomski tečaj trajnog medicinskog usavršavanja I. kategorije s međunarodnim sudjelovanjem pod nazivom „Suvremene spoznaje i smjernice u dijagnostici i liječenju senilne makularne degeneracije – Conteporary knowledge and guidance in the diagnosis and treatment of age-related macular degeneration“ .

Tečaj će se održati 21. i 22. listopada  na Medicinskom fakultetu u Splitu, pod vodstvom prof.dr.sc. Kaje Bućana, prim.dr.med., Klinika za očne bolesti KBC Split, MEFST i prim.dr.sc. Ivne Pleština Borjan, dr.med., Klinika za očne bolesti KBC Split, MEFST.

Program tečaja (pdf)