Rektor i Dekan u društvu prve generacije poslijediplomskih studenata iz Regiomed-a

04.09.2017. počela je nastava na poslijediplomskom studiju Klinička medicina utemeljena na dokazima, u okviru dogovorene suradnje između Sveučilišta u Splitu, Medicinskog fakulteta i REGIOMED KLINIKEN iz Koburga u Njemačkoj. Liječnici, svi iskusni kliničari, koji su nam u gostima ovih dana uče o naprednim principima medicine utemeljene na dokazima, kako bi nakon završenog studija postali samostalni istraživači i nastavili daljnju suradnju s domaćim kliničarima i znanstvenicima.

Prva generacija poslijediplomskih studenata iz Regiomed-a u društvu dekana Medicinskog fakulteta prof. dr. sc. Zorana Đogaša i prof. dr. sc. Šimuna Anđelinovića, rektora Sveučilišta u Splitu.