Predstavljanje Laboratorija za istraživanje slušanja i govora

Laboratorij za istraživanje slušanja i govora
Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu
Šoltanska 2
21000 Split
e-mail: Damir.Kovacic @ mefst.hr

Predstavljanje novog znanstveno-istraživačkog programa Laboratorija za istraživanje slušanja i govora na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Splitu održat će se u utorak 5. veljače 2013. u 10h u dvorani B104 nove zgrade Medicinskog fakulteta u Splitu, Šoltanska 2.

Predstavljanje programa će uveličati dr.sc.Hrvoje Meštrić, ravnatelj Poslovno-inovacijske agencije BICRO i dr.sc.Dries Braeken, voditelj Grupe za neuroelektroniku IMEC (Leuven, Belgija) koji će ovom prigodom održati kratka predavanja.

Program:
10.00 Uvodna riječ i dobrodošlica
10.05 Dr.sc.Damir Kovačić (voditelj Laboratorija): Predstavljanje novog znanstveno-istraživačkog programa u području istraživanja slušanja i govora
10.20: Dr.sc.Hrvoje Meštrić (ravnatelj Poslovno-inovacijske agencije BICRO): "Inovacije u znanosti"
10.40: Dr.sc.Dries Braeken (imec, Leuven, Belgija): "In vitro single cell interfacing with advanced silicon technologies"
11.00: Prigodni domjenak