Predlaganje kandidata za članove Odbora za etiku u znanosti i visokom obrazovanju

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavljuje Javni poziv za predlaganje kandidata za članove Odbora za etiku u znanosti i visokom obrazovanju.

Članove Odbora predlažu Nacionalno vijeće za znanost, visoko obrazovanje i tehnološki razvoj, Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti, Rektorski zbor, Vijeće veleučilišta i visokih škola, znanstvene organizacije, sveučilišta i ministar znanosti, obrazovanja i sporta te druge organizacije i osobe po javnom pozivu, a prijedlozi kandidata podnose se u pisanom obliku i u zatvorenoj omotnici do 31. siječnja 2014. godine na adresu: Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, Donje Svetice 38, 10000 Zagreb.

Više...