Praktična znanja za studente 2018

Motivirani uspjehom prošlogodišnjeg tečaja II. kategorije “Praktična znanja za studente” na kojem je sudjelovalo preko 35 predavača i 230 sudionika, odlučili smo i drugu godinu za redom organizirati isti u još kvalitetnijem izdanju!

Od 6. do 8. travnja 2018. na Medicinskom fakultetu u Splitu održat će se skup radionica za studente i predavanja otvorenih za javnost. Obradit će se najvažnija praktična znanja potrebna u profesionalnoj karijeri. Program je bogat zanimljivim temama iz područja medicine, dentalne medicine i farmacije koje će održati iskusni profesori Medicinskog fakulteta Split, doktori KBC-a Split i međunarodni predavači. Želja nam je svim zainteresiranima pružiti praktična određena medicinska znanja koja će biti vrlo korisna u svakodnevnom životu i budućoj praksi. Nadamo se da se vidimo i ove godine!

Organizatori su:
• CPSA - Udruga studenata farmacije i medicinske biokemije Hrvatske
• CroMSIC - Croatian Medical Students' International Committee
• NeuroSplit - Studentska sekcija za neuroznanost
• SSHM - Studentska sekcija za hitnu medicinu Split
• SZ MEFST - Studentski zbor Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu
• Zubolina - Organizacija studenata dentalne medicine

Detalje o prijavama za predavanja i radionice ćemo naknadno oglasiti. FB stranica Ispiši stranicu