Poziv za suradnju na kreiranju sadržaja za novi broj fakultetskog lista Glasnik

Poštovani kolegice i kolege,

Želimo Vas obavijestiti kako uredništvo Glasnika prikuplja članke i priloge za idući broj, koji bi trebao izaći u prosincu ove godine, pa Vas pozivamo da nam pošaljete svoje priloge najkasnije do 31. listopada 2022.g. kako bismo stigli pripremiti novi broj za tisak.

Sva izdanja Glasnika možete pronaći na web stranici fakulteta: http://www.mefst.unist.hr/glasnik/34

Ako Vam treba bilo kakva pomoć ili savjet oko pisanja, slobodno nam se javite u uredništvo na glasnik@mefst.hr, rado ćemo vašu ideju ili događaj pretvoriti u prilog za novi broj.
Upute za pisanje članaka (PDF) nalaze se i na našoj internetskoj stranici.

Kako bismo dobili što više povratnih informacija te dodatno poboljšali naš časopis, zamolila bih Vas da popunite Anketu (Google form). Istu možete proslijediti i kolegama.

Unaprijed zahvaljujemo i srdačno Vas pozdravljamo,

Uredništvo Glasnika  Ispiši stranicu