Potpisan ugovor o suradnji između Cochranea i Hrvatskog Cochrane centra

U petak 9. lipnja 2017. na Medicinskom fakultetu u Splitu potpisan je Ugovor o suradnji između Cochranea i Hrvatskoga Cochrane centra, koji su potpisali dekan Medicinskoga fakulteta u Splitu prof. dr. sc. Zoran Đogaš, direktor Cochranea Mark Wilson te suvoditeljice Hrvatskoga Cochrane centra doc. dr. sc. Irena Zakarija Grković i dr. sc. Tina Poklepović Peričić.

Ugovorom se želi ojačati postojeća suradnja triju strana i definirati međusobne odgovornosti, kao i održavati i poticati razvoj Hrvatskoga Cochranea, njegov utjecaj i doprinos cjelokupnoj Cochraneovoj misiji te principima i strateškim ciljevima organizacije.

Potpisujući ovaj ugovor, dekan Medicinskoga fakulteta u Splitu prof. dr. sc. Zoran Đogaš, još je jedanput iskazao razumijevanje vrijednosti Cochraneova rada te otvorenost za sudjelovanje i potporu Hrvatskomu Cochraneu na svim razinama. Ispiši stranicu