Poslijediplomski tečaj TMI – Dijabetes – od teorije do prakse

Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu u suradnji s Zavodom za endokrinologiju i dijabetologiju KBC-a Split organizira tečaj trajnog medicinskog usavršavanja pod nazivom "Dijabetes - od teorije do prakse", koji će se održati

u petak, 10. lipnja 2022. godine u Amfiteatru Medicinskog fakulteta u Splitu s početkom u 10 sati.

Voditelji tečaja: prof. dr. sc. Tina Tičinović Kurir, dr. med. i doc. dr. sc. Mladen Krnić, dr. med.

Tečaj je namijenjen liječnicima i specijalistima obiteljske medicine, interne medicine, endokrinologije i kardiologije te svima koji se u svome radu susreću s navedenom problematikom.

Kotizacija za sudionike: 200,00 kn. IBAN: HR6524070001100569322, poziv na broj 00 0059 i s naznakom "Dijabetes – od teorije do prakse”

Tečaj je bodovan prema pravilniku HLK-a, s 9 bodova za pasivne i 11 za aktivne sudionike.

Prijave za sudjelovanje i informacije:

Marko Kumrić, dr. med., Medicinski fakultet u Splitu, marko.kumric@mefst.hr

Program tečaja (pdf) Ispiši stranicu