Posjet rektora Sveučilišta u Splitu Medicinskom fakultetu

Dana 8. veljače 2022. godine, dan poslije reizbora za rektora za mandatno razdoblje 2022.-2026., Medicinski fakultet je posjetio rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić u pratnji pročelnice Ureda rektora Ivane Pletković.

Rektora su ugostili dekan Medicinskog fakulteta prof. dr. sc. Ante Tonkić, prodekanica za znanost, poslijediplomske studije i međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Katarina  Vukojević, prodekanica za nastavu i studentska pitanja izv. prof. dr. sc. Renata Pecotić i prodekan za financije i upravljanje prof. dr. sc. Ante Punda.

Na početku je dekan u ime svojih suradnika i u svoje osobno ime čestitao rektoru na reizboru, zahvalio na dosadašnjoj potpori, te mu zaželio uspješan mandat i nastavak dosadašnje izvrsne suradnje.

U ugodnoj i opuštenoj atmosferi razgovaralo se o projektima u tijeku, budućim projektima, te kako unaprijediti dosadašnju izvrsnu suradnju Sveučilišta i Fakulteta.

Posjet je završio zajedničkim obilaskom prostorija Fakulteta pri čemu su dekan i suradnici rektora izvjestili o učinjenom za projekt sanacije zgrade A, radovima u studentskom restoranu, uredima, seminarskim i informatičkim učionicama, 6. katu na Križinama, novo uređenim prostorijama Centra za kliničke vještine, te ostalim aktivnostima koje ulažu kako bi unaprijedili Medicinski fakultet u Splitu.

IMG_4773_1920.jpg
IMG_4765_1920.jpg