Početak nove akademske godine

Svečano otvaranje nove akademske godine, uz pozdravnu riječ dekana i prodekana, održat će se u ponedjeljak, 28. rujna 2015. u Amfiteatru Zgrade B, s početkom u 9 sati.

Za studente prve godine studija raspored uvodnih predavanje, za 28. rujna je kako slijedi: .

Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Medicine: "Uvod u Medicinu - Humanistika", Velika predavaonica ( I. kat zgrada TMZ) s početkom u 13 sati. .

Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Dentalne medicine: "Uvod u dentalnu medicinu i povijest dentalne medicine" , predavaonica A530 (V. kat zgrade TMZ) s početkom u 10:30 .

Za studente I. godine integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Farmacije: "Biologija biljaka i životinja", seminarska B101 (zgrada B), s početkom u 8 sati. Ispiši stranicu