Odgoda poslijediplomskog tečaja - Osnovna znanja iz palijativne medicine

Poštovani,

na žalost moram Vas izvijestiti kako se poslijediplomski tečaj stalnog medicinskog usavršavanja I. kategorije Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu, pod naslovom Osnovna znanja iz palijativne medicine, predviđen u vremenu od 23.06. do 2.07.2017. godine, odgađa izvedbom za drugu polovicu rujna.

Promjenom u Županijskim tijelima uprave nisu jasno potvrđeni svi dogovori ostvareni s prošlom županijskom vlašću, te je zaključeno kako je vremenski period od izbora do realizacije prekratak. U cilju kvalitetne realizacije vremenski termin organizacije tečaja pomaknut je na jesen.

Sve dogovorene i uplaćene kotizacije, bodovanje Komora i Izvedbeni program tečaja s naslovima i nastavnicima vrijedi za rujan.

O novom terminu i mjestu održavanja nastave biti ćete pravovremeno izvješteni.

Uz isprike svima kojima smo promijenili  planove za produžen vikend u lipnju, želim ugodno ljeto i susret na tečaju u jesen.

Doc. dr.sc. Iris Jerončić Tomić Ispiši stranicu