Obavijest za buduće studente

Odabir studija  za mlade ljude predstavlja tešku odluku jer ona određuje njihovo buduće zanimanje.  Kako bi izbor bio što bolji, odnosno primjeren interesima i sposobnostima maturanta, važno je pravodobno i kvalitetno informirati se.  S ciljem da im se pomogne u pripremi za upis u I. godinu studija u akademskoj godini 2011./2012. Sveučilište u Splitu organizira posjete splitskim gimnazijama tijekom kojih će sastavnice Sveučilišta predstaviti svoje studijske programe. U izravnom razgovoru s djelatnicima sastavnica učenici će također  moći će pitati i saznati sve što ih zanima te tako lakše i s većom sigurnošću procijeniti koji studij zadovoljava njihove interese i potrebe. Posjeti će se održavati od 13. do 27. studenog prema utvrđenom rasporedu, a pozvani su i ostali zainteresirani učenici srednjih škola.

Plan posjeta sastavnica Sveučilišta gimnazijama Ispiši stranicu