Obavijest o upisima za studente Dentalne medicine

Poštovani studenti dentalne medicine,

Upisi u akademsku godinu 2012. / 2013. će se obaviti u sljedećim terminima i na sljedeći način:

Četvrtak, 20.09.2012.     od 9 – 13 sati
  • Studenti koji upisuju II. i III. godinu studija i u prethodnoj akademskoj godini su ostvarili svih 60 ECTS bodova.
  • Studenti prilikom upisa sa sobom moraju imati indeks, unesene sve ocjene, potpisane sve ocijene, potpisane sve odslušane kolegije.
  • Svi studenti sa sobom moraju imati i potvrdu o uplaćenim troškovima upisa u iznosu od 400,00 kn.
Petak,  21.09.2012.     od 9 – 13 sati
  • Studenti koji upisuju IV. i V. godinu studija i u prethodnoj akademskoj godini su ostvarili svih 60 ECTS bodova.
Ponedjeljak i Utorak, 24.09. i 25.09.2012.     od 9 – 13 sati
  • Studenti koji upisuju II. i III. godinu studija i u prethodnoj akademskoj godini su ostvarili manje od 60 ECTS bodova.
  • Studenti koji plaćaju dio ili cijelu školarinu moraju sa sobom imati potvrdu o uplaćenoj školarini. Školarina se plaća u iznosu i prema ostvarenim ECTS bodovima, a na način kojeg je odredio Senat Sveučilišta u Splitu na svojoj 74. sjednici održanoj 17. rujna 2012. godine (prilog Odluka sveučilišta u Splitu).
Srijeda i Četvrtak, 26.09. i 27.09.2012.     od 9 – 13 sati
  • Studenti koji upisuju IV. i V. godinu studija i u prethodnoj akademskoj godini su ostvarili manje od 60 ECTS bodova.
Uvjete i preduvjete za upis pojedinih kolegija možete vidjeti u Studentskoj službi ili na oglasnoj ploči.
NAPOMENA: Svi upisi se obavljaju u Studentskoj službi dentalne medicine, soba br. 2, Medicinski fakultet.

Voditelj studentske službe
                                                                                                                                             Filip Klarić-Kukuz, dipl. iur. Ispiši stranicu