Obavijest o radu Medicinskog fakulteta u ponedjeljak 06.02.2012.

Poštovane kolegice i kolege,
nakon ove elementarne nepogode koja nas je zahvatila i izvanrednog stanja, pokušat ćemo se vratiti u normalu. Ako ne bude novih izvanrednih zbivanja, sutra se normalno radi i održava nastava. Uprava će imati razumijevanja za one djelatnike i studente koji nisu u mogućnosti normalno putovati do Fakulteta.

Glede ispita koji su odgođeni s petka za sutra ili onih koji se po normalnom rasporedu održavaju sutra ili u utorak, službena obavijest je da se isti ne moraju održati do srijede. Ipak, u dogovoru s predsjednikom Studentskog zbora, odlučili smo ostaviti mogućnost studentima i ispitivačima održavanja ispita sutra ili u utorak, ako tako odgovara studentima. U tom slučaju molim studentske predstavnike da kontaktiraju pročelnike katedri zbog dogovora i da me o tome obavijeste kako bi pravodobno osigurali prostorije i termine za održavanje ispita.

Molimo sve za posebnu pozornost na prilazima Fakultetu koji su djelomice očišćeni, ali jos uvijek vrlo skliski.

Srdačan pozdrav svima uz nadu da će nam vremenski uvjeti i gradske i županijske službe omogućiti nastavak normalnog rada.

S poštovanjem,
Prof. dr. sc. Zoran Đogas
Prodekan za nastavu i studentska pitanja