Natječaj

Sveučilište u Splitu, Medicinski fakultet, Centar za globalno zdravlje poziva na iskaz interesa za radno mjesto na projektu BBMRI-LPC (Biobanking and Biomolecular Research Infrastructure – Large Prospective  Cohorts; FP7 313010).

Proces prijave: Zainteresirani kandidati koji ispunjavaju uvjete navedene u ovom pozivu mogu poslati svoje prijave koje trebaju sadržavati sljedeće: životopis na hrvatskom jeziku kojim potvrđujete da ste kvalificirani za obavljanje ovog posla (Europass) i kopije relevantnih diploma ili potvrda kojima dokazujete zadovoljavanje traženih uvjeta.

Prijave molimo pošaljite u elektronskom obliku na e-mail adresu: ozren.polasek@mefst.hr
Dokumenti trebaju stići najkasnije do 10.09.2014. do 12:00 sati. Navedeni će dokumenti tvoriti osnovu za prvu fazu odabira. Odabrani kandidati bit će pozvani na testiranje i razgovor u rujnu. Svi će pristupnici biti obaviješteni o rezultatima poziva.

Natječaj (pdf)

Centar za globalno zdravlje,
Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu,
Šoltanska 2, 21000 Split.
Telefon: +385 (0)21 557 920; 923
hcgz.mefst.hr Ispiši stranicu