Misa zahvalnica na Sveučilištu u Splitu

SV. MISA ZAHVALNICA NA SVEUČILIŠTU U SPLITU
Ured za pastoral mladih Splitsko-makarske nadbiskupije želi i ove godine Sv. Misom zahvalnicom obilježiti završetak akademske godine na Sveučilištu u Splitu. Svečano euharistijsko slavlje za studente, profesore i čitavu akademsku zajednicu grada slavit će se 19. lipnja u splitskoj katedrali s početkom u 20.30 sati, a predvodi ga nadbiskup splitsko-makarski i veliki kancelar KBF-a dr. Marin Barišić.
JUBILARNI SUSRET MLADIH SPLITA I OKOLICE
Ured za pastoral mladih Splitsko-makarske nadbiskupije priređuje redovni susret mladih trećom srijedom u mjesecu. Tako će se slijedeći susret održati u srijedu, 20. lipnja u Nadbiskupskom sjemeništu s početkom u 20.30. To je ujedno i jubilarni dvadeseti susret otkada je krenuo ovaj pastoralni pothvat u Korizmi, u ožujku 2010. Godine. Gost susreta je poznati Hrvatski glumac, scenarist i komičar Željko Pervan koji će održati predavanje na temu: „ Mladi između dobra i zla!“ To je ujedno i posljednji susret u ovoj pastoralnoj i akademskoj godini.