Međunarodni kongres studenata ERFUSS '14

Poštovane kolegice i kolege!
S radošću Vas obavještavamo da će se u organizaciji studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, od 11.4. do 13.4.2014. u prostorima fakulteta održati
Međunarodni kongres studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta pod nazivom ERFUSS '14.

ERFUSS... '14 predstavlja želju studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta za ujedinjenjem komplementarnih struka s jednim ciljem – timski rad i inter/trans/multidisciplinarnost, što je sadržano i u samom imenu kongresa koje predstavlja kraticu za: „Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet u suradnji s...“.
Upravo su iz tog razloga, sa svojim iskustvima, znanjima i pogledima, i više nego dobrodošli studenti srodnih disciplina poput psihologije, sociologije, pedagogije, odgojno – obrazovnih znanosti, filozofije, prava, socijalnog rada, lingvistike, fonetike, medicine, kineziologije, ali i studenti naizgled nepovezanih struka poput elektrotehnike, računarstva, strojarstva i umjetničkih područja, koji svojim vještinama i znanjima uvelike mogu doprinijeti u timu unutar edukacijsko-rehabilitacijskog područja rada i znanosti.

Stoga Vas ovim putem srdačno pozivamo da se pridružite dijalogu između studenata iz zemlje i regije. Studenti mogu sudjelovati kao pasivni sudionici (bez izlaganja) ili kao aktivni sudionici (s izlaganjem). Sa željom da naglasimo interaktivnu prirodu kongresa, svi će sudionici moći sudjelovati na radionicama, tribinama, okruglim stolovima i ostalim oblicima rasprava. Sve ostale informacije i detaljne upute za pripremu i slanje radova možete pronaći u prilogu ili na službenoj stranici kongresa www.kongres.erf.hr.

Veselimo se nadolazećem susretu, a za sva Vaša pitanja, nedoumice ili nejasnoće slobodno nam se obratite na e-mail adresu: orgodbor@stud.erf.hr ili putem facebook stranice Međunarodni kongres studenata ERFUSS.

Odbor ERFUSS-a Ispiši stranicu