Medicinskom fakultetu u Splitu uručen ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava - fotogalerija

Svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 4 milijuna kuna Medicinskom fakultetu u Splitu za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse održana je 9. ožujka 2020. u Ministarstvu znanosti i obrazovanja u Zagrebu. Svečanosti su nazočili dekan prof. dr. sc. Zoran Đogaš, prodekan za nastavu i studentska pitanja prof. dr. sc. Ante Tonkić i prodekanica za studij Dentalna medicina izv. prof. dr. sc. Katarina Vukojević.

Medicinski fakultet u Splitu dobio je bespovratna sredstva s vlastitim udjelom u financiranju od 0%.

Dodijeljeni su u sklopu Poziva Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse u visokom obrazovanju iz Europskoga socijalnog fonda (ESF), Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.“.

Ovim projektom će se provoditi aktivnosti unapređenja kvalitete stručne prakse kao obveznoga ili izbornoga dijela studijskoga programa te jačanje kompetencija osoblja visokih učilišta za razvoj modela učenja uz rad, što će omogućiti stjecanje praktičnih vještina za rad hrvatskih studenata i povećati njihovu zapošljivost, rekla je ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak.

Tekst i fotografije: Informatička služba Medicinskog fakulteta u Splitu, Dalibor Gabela

DSD_7453_edited.jpg
DSD_7322_edited.jpg