Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu predstavljen u programu Televizije Jadran

10. svibnja 2022. godine, u programu Televizije Jadran prikazana je još jedna zanimljiva emisija iz popularnog serijala SPLIT - SVEUČILIŠNI GRAD, koju TV Jadran realizira u suradnji sa Sveučilištem u Splitu.

Ovog puta predstavljen je Medicinski fakultet u Splitu.

Medicinski fakultet u Splitu prednjači u znanstvenoistraživačkoj djelatnosti i međunarodnoj prepoznatljivosti na Sveučilištu u Splitu, te potiče i pomaže mobilnost studenata i nastavnika.

Fakultet je predstavila Prodekanica za znanost, poslijediplomske studije i međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Katarina Vukojević, a sklopu emisije vidjeli smo i izjave Prodekana za studij Farmacija prof. dr. sc. Darka Moduna, te Prodekana za studij Dentalna medicina izv. prof. dr. sc. Ivana Galića.

SPLIT - SVEUČILIŠNI GRAD 10. 05 .2022.  (YouTube link)