Javno nastupno predavanje

Javna nastupna predavanja:

dr. sc. Mario Tudor u povodu svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Kirurgija održati javno nastupno predavanje pod naslovom: «CJEVČICOM PONOVO DO PAMETI? -iNPH»
Predavanje će se održati u petak, 23. prosinca 2011. godine s početkom u 13 sati u Velikoj predavaonici KBC-a Split, Firule.

dr. sc. Nataša Boban u povodu svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Javno zdravstvo i zdravstvena zaštita, grana Epidemiologija održati javno nastupno predavanje pod naslovom: «EPIDEMIOLOŠKI PRISTUP BOLNIČKIM INFEKCIJAMA U KIRURGIJI»
Predavanje će se održati u utorak, 27. prosinca 2011. godine s početkom u 13 sati u Velikoj predavaonici na Medicinskom fakultetu u Splitu, Šoltanska 2 (1 kat).