Javno nastupno predavanje

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Ana Jerončić u povodu svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicina i zdravstvo, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Genetika, genomika i proteomika čovjeka održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«DESCRIBING DATA / OPISIVANJE PODATAKA»
Predavanje će se održati u srijedu, 2. studenoga 2011. godine s početkom u 08:00 u Vijećnici na Medicinskom fakultetu u Splitu, Šoltanska 2.

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Vladimir Ivančev u povodu svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicina i zdravstvo, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Fiziologija održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«SPORT - SA ZRNOM SOLI»
Predavanje će se održati u srijedu, 2. studenoga 2011. godine s početkom u 10:30 u Seminarskoj 5 na Medicinskom fakultetu u Splitu, Šoltanska 2 (5 kat).