Javna nastupna predavanja

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Nenad Karanović u povodu svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicina i zdravstvo, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Anesteziologijaodržati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«OPSTRUKCIJSKA APNEJA U SPAVANJU TIJEKOM PERIANESTEZIJSKOG PERIODA»
Predavanje će se održati u petak, 9. srpnja 2010. godine s početkom u 12.00 u  Velikoj predavaonici Medicinskog fakulteta u Splitu, Šoltanska 2 (I kat).

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Mladen Carev u povodu svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicina i zdravstvo, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Anesteziologija održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«INTRAVENSKI ANESTETICI – KARDIOVASKULARNI I RESPIRACIJSKI UČINCI»
Predavanje će se održati u petak, 9. srpnja 2010. godine s početkom u 11.00 u  Velikoj predavaonici Medicinskog fakulteta u Splitu, Šoltanska 2 (I kat).

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Ilza Salamunić u povodu svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicina i zdravstvo, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Medicinska biokemijaodržati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«BIOKEMIJAIMEDICINA»
Predavanje će se održati u ponedjeljak, 12. srpnja 2010. godine s početkom u 11.00 u  Velikoj predavaonici Medicinskog fakulteta u Splitu, Šoltanska 2 (I kat).