Javna nastupna predavanja, J.Božić, B. Polić, J.Korač Prlić

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Joško Božić povodom svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Patofiziologija u Katedri za patofiziologiju, održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«PATOFIZIOLOGIJA RENIN-ANGIOTENZIN-
ALDOSTERONSKOG SUSTAVA»
Predavanje će se održati u petak, 11. studenoga 2016. godine s početkom u 14 sati u velikoj predavaonici Medicinskog fakulteta u Splitu, Šoltanska 2 (1 kat).

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Branka Polić povodom svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Kliničke medicinske znanosti, grana Pedijatrija u Katedri za pedijatriju, održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«AKUTNA BOL U DJECE»
Predavanje će se održati u petak, 11. studenoga 2016. godine s početkom u 12 I 30 u velikoj predavaonici PAK-a, Kliničkog bolničkog centra Split, Firule.

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Jelena Korać Prlić povodom svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicine i zdravstva, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Genetika, genomika i
proteomika čovjeka u Katedri za imunologiju i medicinsku genetiku, održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
«METODE ISTRAŽIVANJA U IMUNOLOGIJI»
Predavanje će se održati u utorak, 15. studenoga 2016. godine s početkom u 13 sati u seminarskoj dvorani B102 na Medicinskom fakultetu u Splitu, Šoltanska 2 (zgrada B). Ispiši stranicu