Javna nastupna predavanja

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Maja Marinović Guić u povodu svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicina i zdravstvo, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Anatomija održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
« ANATOMIJA SRCA »
Predavanje će se održati u srijedu, 18. svibnja 2011. godine s početkom u 14.00 u Seminarskoj 1 na Medicinskom fakultetu u Splitu, Šoltanska 2 (I kat).

Izvješćujemo Vas da će dr. sc. Katarina Vukojeviću povodu svog izbora u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje Biomedicina i zdravstvo, polje Temeljne medicinske znanosti, grana Anatomija održati javno nastupno predavanje pod naslovom:
« ORGANI MOKRAĆNOG SUSTAVA »
Predavanje će se održati u srijedu, 18. svibnja 2011.godine s početkom u 13.00 u Seminarskoj 4 na Medicinskom fakultetu u Splitu, Šoltanska 2 (IV kat).