Izbori za studentski zbor

Izbori za sveučilišnu listu Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu

Sutra, 27. listopada 2010., od 8 do 20 h na svim sastavnicama Sveučilišta u Splitu održati će se studentski izbori za sveučilišnu listu Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu. Studenti određenog fakulteta će moći glasovati na biračkom mjestu u prostorima svoga fakulteta. Kako bi pristupio glasovanju studentu je potrebno da članu biračkog odbora predoči osobnu iskaznicu ili indeks ili iksicu na osnovu kojih će ih član biračkog odbora identificirati u popisu birača. Izborno povjerenstvo za provedbu ovih izbora je utvrdilo pravovaljanost tri liste kandidata te će studenti zaokruživanjem samo jednog rednog broja na glasačkom listiću moći izabrati listu kandidata koju žele. Liste kandidata na glasačkom listiću će biti poredane po abecednom redu tako da će redoslijed na glasačkom listiću biti slijedeći:

1. Hrvatskaakademska zajednica
2. Nezavisna lista
3. Sasvim obični studenti - S.O.S.

Studenti određenog fakulteta će moći glasovati na određenom biračkom mjestu u prostorima svoga fakulteta. Popis biračkih mjesta po fakultetima je sljedeći:
  • Ekonomski fakultet, Matice Hrvatske 31
  • Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Ruđera Boškovića bb
  • Filozofski fakultet, Radovanova 13 (studentska prostorija u prizemlju zgrade)
  • Građevinsko - arhitektonski fakultet, Matice Hrvatske 15
  • Katolički bogoslovni fakultet, Zrinsko - Frankopanska 19
  • Kemijsko - tehnološki fakultet, Teslina 10/V
  • Kineziološki fakultet, Teslina 6
  • Medicinski fakultet, Šoltanska 2 (zgrada BSB)
  • Pomorski fakultet, Zrinsko - Frankopanska 38 (predavaonica BRM)
  • Pravni fakultet, Domovinskog rata 8
  • Prirodoslovno - matematički fakultet, Teslina 12 (knjižnica)