Izbori za nove članove FV

Izbori za nove članove Fakultetskog vijeća za mandatno razdoblje od 1. listopada 2013. do 30. rujna 2015.

P o z i v
svim nastavnicima i suradnicima Medicinskog fakulteta u Splitu (dalje: Fakultet)

S novim mandatom uprave fakulteta, potrebno je obaviti izbore za nove članove Fakultetskog vijeća iz redova docenata (3 predstavnika), izvanrednih profesora (1 predstavnik) te suradnika (asistenata i viših asistenata, 4 predstavnika). Stoga vas molimo da, sukladno zvanju u koje ste birani, odaberete odgovarajući obrazac "Prijedlog kandidata" i predložite nastavnika, odnosno suradnika Fakulteta s "Popisa zaposlenika". Predlagatelj može biti svaki izabrani nastavnik i suradnik Fakulteta bez obzira na činjenicu je li s Fakultetom zasnovao radni odnos ili je biran u naslovno zvanje.

Kandidat, pak, može biti samo osoba koja je ujedno i zaposlenik Fakulteta. Sa popisa (oznake "pročišćeni") su izuzete osobe koje su već po svojoj funkciji članovi Fakultetskog vijeća.

Svoje prijedloge molimo da dostavite najkasnije do utorka 15. listopada do 12 sati, osobno u Dekanat Fakulteta ili na telefaks br.: 557 895, odnosno skenirani dokument na e-mail adresu office@mefst.hr Potom će Izborno povjerenstvo na stranici Fakulteta objaviti liste kandidata za izbore koji će se održati sutradan, u srijedu 16. listopada 2013. na dvije lokacije, odnosno na biračkim mjestima:

- KBC Split, Firule, II. kat, predvorje velike predavaonice u vremenu od 10 do 11 sati
- Dekanat Fakulteta, Šoltanska 2, Križine u vremenu od 10 do 12 sati.

Rezultati glasovanja za članove FV
(pdf)
Rezultati reizbora za članove Vijeća u kategoriji "suradnička zvanja" (petak 18. listopada 2013) (pdf)

Odluka o imenovanju izbornog povjerenstva  (pdf)