Izbori za članove Fakultetskog vijeća 2015.-2017.

POZIV ZA PREDLAGANJE KANDIDATA

Sukladno odredbama Poslovnika o radu Fakultetskog vijeća, obavit će se izbori za dio članova Vijeća, odnosno predstavnika pojedinih zvanja prema članku 2. stavku 3. i 4.
Postupak započinje predlaganjem kandidata iz određenih kategorija zaposlenika s priloženih popisa, na odgovarajućem obrascu.
Predlagatelj može biti svaki izabrani nastavnik ili suradnik Fakulteta, bez obzira je li s Fakultetom zasnovao radni odnos ili je izabran u naslovno zvanje.
Na popisima se nalaze kandidati - zaposlenici koji već nisu članovi Vijeća po drugim osnovama (propisanim 1. i 2. stavkom 2. članka).
Popisi su sačinjeni sukladno zvanjima i odgovarajućim radnim mjestima, odnosno radnom mjestu za koje zaposlenik prima plaću iz proračuna RH.

Prijedlozi se predaju na protokol Fakulteta (za Izborno povjerenstvo) u roku od 7 dana od raspisivanja izbora, odnosno najkasnije do 14. listopada 2015.
Listu kandidata i datum izbora, Izborno povjerenstvo objavit će na isti način do 16. listopada 2015.

Popis kandidata (xlsx)

Obrazac za prijedlog kandidata RED PROF (doc)
Obrazac za prijedlog kandidata IZV PROF (doc)
Obrazac za prijedlog kandidata DOC (doc)