Humanitarni koncert za stipendiranje mladih talenata 28.04.2017.

U petak, 28. travnja 2017. godine, Lions klub „Split“ u suradnji s Umjetničkom akademijom, Split, Glazbenom školom Josip Hatze te Medicinskim fakultetom u Splitu, organizira Humanitarni koncert za stipendiranje mladih talenata.

Koncert će se održati u amfiteatru Medicinskog fakulteta s početkom u 19.30 sati.

Nastupaju studenti glazbenog odjela Umjetničke akademije te učenici Glazbene škole Josip Hatze, Split.

Ulaz je slobodan, ali Vašim dobrovoljnim donacijama možete dati vlastiti doprinos stipendiranju mladih talenata.

Lions klub „Split“ jedan je od najstarijih klubova u našoj zemlji, koji, među brojnim humanitarnim projektima ujedno provodi i stipendiranje učenika srednje glazbene škole i studenata Umjetničke akademije. Kriteriji za izbor mladih i talentiranih učenika i studenata jest njihova izvrsnost, postignuti rezultati u školovanju, ostvareni uspjesi na domaćim i međunarodnim nastupima i natjecanjima, objektivno mišljenje njihovih profesora kao pedagoških stručnjaka te socijalni status.
Upravo to nastojanje da svojim angažmanom pomogne onome kome je takva pomoć potrebna, čini „lionizam“ univerzalnim pokretom s najplemenitijim ciljevima.