Humanitarni koncert: Za djetinjstvo van bolnice 12. prosinca 2017. u 19 sati

15.12. 2017.

U utorak, 12. prosinca, na našem fakultetu održan je humanitarni koncert "Za djetinjstvo van bolnice" kojim su Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu i Studentska sekcija za neuroznanost Neurosplit postavili cilj da zajedno sa svim ljudima dobre volje i velikog srca pomognu Klinici za dječje bolesti i Zavodu za neurokirurgiju KBC-a Split.
Na ulazu u zgradu prisutne su zabljesnuli fenomenalni radovi učenika Škole likovnih umjetnosti Split, učenici pet splitskih gimnazija i Zdravstvene škole Split očarali su nas svojim pjevanjem, sviranjem i plesnim točkama, a za odlazak kući osmjehnutih lica zaslužna je bila grupa Dalmatino koja je na kraju poklonila svoje prekrasne pjesme u dobrotvorne svrhe.

Akcijom je dosad prikupljeno oko sedam tisuća kuna, a donacije se još uvijek mogu uplatiti na žiro račun:

Klinički bolnički centar Split
Spinčićeva 1
21000 Split
IBAN: HR92 2390 0011 1010 0234 1
Hrvatska poštanska banka d.d.
Model: HR 00
Poziv na broj: 6517-2

Hvala svima koji su stali uz nas i pomogli da iskoristimo ovo blagdansko vrijeme kako bismo stali uz one koji se u našoj bolnici svakodnevno bore za svoje i tuđe zdravlje i život!

27. 11. 2017.

U vrijeme darivanja Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu i Studentska sekcija za neuroznanost NeuroSplit žele dati svoj doprinos uređenju KBC-a Split kako bi osigurali malim i velikim pacijentima što ugodniji boravak u bolnici.

Stoga Vas pozivamo na humanitarni koncert pod nazivom „Djetinjstvo van bolnice“ koji će se održati 12. prosinca 2017. godine u 19 sati u amfiteatru Medicinskog fakulteta u Splitu (Šoltanska 2).
Cilj je prikupiti novčana sredstva za generalno uređenje Klinike za dječje bolesti i Zavoda za neurokirurgiju KBC-a Split.

Na koncertu nastupaju učenici splitskih gimnazija, studenti Umjetničke akademije Split i Medicinskog fakulteta u Splitu čiji će nastupi činiti veliki dio događanja. Nadalje, učenici Škole likovnih umjetnosti Split pripremit će izložbu umjetničkih radova, a grupa Dalmatino će finalno zaokružiti ovaj prekrasan događaj.

Svi ste dobrodošli da podržite ovu humanitarnu akciju studenata i fakulteta kako svojim svojim dolaskom, tako i donacijom novčanih sredstava na dolje navedeni raučun. U Božićno vrijeme darivanja i najmanja novčana donacija bit će vrlo značajna. Vidimo se! :)

Donacije će se prikupljati putem "donacijskih kutijica" na događaju i putem uplate na žiro račun:

Klinički bolnički centar Split
Spinčićeva 1
21000 Split
IBAN: HR92 2390 0011 1010 0234 1
Hrvatska poštanska banka d.d.
Model: HR 00
Poziv na broj: 6517-2
Opis plaćanja: Generalno uređenje Klinike za dječje bolesti i Zavoda za neurokirurgiju Ispiši stranicu