Humanitarna božićna fritulijada

Dragi naši,

na vrata nam je stigao prosinac, a s njim i blagdansko raspoloženje ususret Božiću koji će ubrzo pokucati na vrata!

Prosinac je vrijeme ljubavi i darivanja pa ćemo ga već tradicionalno započeti Humanitarnom božićnom fritulijadom!

Članovi udruge studenata farmacije i medicinske biokemije (CPSA) su odlučili da ove godine sva prikupljena sredstva od prodaje idu Centru za rehabilitaciju „Samaritanac“ iz Splita.

Centar Samaritanac je specijalizirana ustanova osnovana za pružanje usluga skrbi izvan vlastite obitelji nepokretnim osobama sa izraženijim stupnjem fizičke i psihičke retardacije.

Na štandu ćete moći kupiti fritule, kolače, sapune koje su izrađivali studenti, proizvode Galenskog-laboratorija Splitsko-dalmatinske županije, ručne radove štićenika Centra “Samaritanac“ i fotografije koje ćemo izrađivati na licu mjesta za uspomenu.

Sve naravno po simboličnoj cijeni 😊

Pozivamo Vas da se priključite akciji jer skupa možemo napraviti veliku stvar i staviti osmijeh na lica našim Samaritancima!

-KADA?

5.12. od 9-21 h

-GDJE?

U prostoru velike menze u Kampusu („ Restoran Kampus“)