Humanijada 2015.

Humanijada je međunarodni sportsko - edukacijski susret biomedicinskih fakulteta (Hrvatska, BiH, Slovenija) koji se održava još od 1993. godine.
Ove godine čast organizacije 23. Humanijade pripala je Medicinskom fakultetu Osijek.

Vrijeme i mjesto održavanja je od 6. do 10. svibnja 2015. u Resortu "Villas Rubin" koji se nalazi u blizini Rovinja. Cijena smještaja i prehrane je 990kn po osobi što uključuje 3 puna pansiona i 1 polupansion (5 dana, 4 noćenja).

Natjecanja među fakultetima će se održati u slijedećim sportovima: nogomet, košarka, rukomet, odbojka, tenis, odbojka na pijesu i stolni tenis. Svi sportovi su u muškoj i ženskoj konkurenciji. Osim sportskog dijela, Humanijada ima i zabavni. Svaku večer su planirana druženja i zabave.

Humanijada je jedinstvena prilika za upoznavanje novih ljudi, predstavljanje svog fakulteta te,naravno, zabavu.
Studentski zbor Medicinskog fakulteta organizira odlazak na ovogodišnju Humanijadu. S obzirom da je Humanijada prvenstveno sportskog karaktera, prednost će imati studenti koji će sudjelovati u sportskim natjecanjima. Molimo sve studente koji su trenirali ili se rekreativno bave nekim od gore navedenih sportova da se uključe u projekt. Prednost će, također, imati studenti viših godina. Rok za prijavu je 25.ožujka, a ovisno o interesu moguće je produženje roka.
Studentski zbor će možda dijelom sufinancirati smještaj i prehranu, ovisno o financijskim mogućnostima.
Molimo sve studente da se za sve informacije i prijavu jave na:
mail: ivan.bekan@gmail.com
mobitel: 098 921 9632