Hrvatski Cochrane postao samostalan Cochrane centar

Poštovani, dragi suradnici,
veliko nam je zadovoljstvo izvijestiti vas da je Hrvatski Cochrane postao samostalan, punopravan Cochrane centar! Nakon 9 godina kao ogranak Talijanskog Cochrane Centra, stasali smo i zaslužili ovo veliko priznanje.

Ovo je povijesni trenutak za Hrvatski Cochrane, Hrvatski centar za globalno zdravlje, Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu i za medicinu utemeljenu na dokazima u Republici Hrvatskoj, s obzirom da smo sada jedini Cochrane Centar u cijeloj jugo-istočnoj Europi i dio te ugledne međunarodne organizacije.

Nadamo se da ćete nam se pridruziti u proslavi ovog povijesnog događaja, koju planiramo za četvrtak 8. lipnja 2017. u poslijepodnevnim satima. Vjerujemo da ćete nas i dalje podržavati u našem daljnjem radu i razvoju.

Vaši,
Irena Zakarija-Grković i Tina Poklepović Peričić, u ime Hrvatskog Cochranea