Gradonačelnik Splita prof. dr. sc. Ivica Puljak posjetio Medicinski fakultet u Splitu

Gradonačelnik Splita prof. dr. sc. Ivica Puljak danas je posjetio Medicinski fakultet.

U razgovoru s dekanom fakulteta prof. dr. sc. Antom Tonkićem i Upravom fakulteta istaknuta je dobra suradnja s Gradom, te je zaključeno kako se može poboljšati na obostrano zadovoljstvo.

Uslijedio je zajednički obilazak fakultetskih prostorija pri čemu je Dekan predstavio izvršena ulaganja u prostore i opremu, te izvjestio gradonačelnika o projektima koji su u tijeku i koji su značajni ne samo za Fakultet nego i za Grad i širu zajednicu.

Gradonačelnik se zahvalio na prijemu i obećao pomoć Grada u okviru mogućnosti. Ispiši stranicu