Eduroam dan

Poštovane kolegice i kolege,
na našem fakultetu se danas održava „eduroam dan“, u organizaciji Sveučilišnog računskog centra u Zagrebu, kao dio „eduroam tjedna“ u sedam hrvatskih gradova.

Eduroam je naziv za bežičnu računalnu mrežu dostupnu bez naknade na znanstveno-istraživačkim i obrazovnim ustanovama širom svijeta.

Saznajte sve o usluzi eduroam, gdje se može koristiti, kako možete konfigurirati Vaše prijenosno računalo, pametni telefon ili tablet za korištenje usluge eduroam, kako se Vi možete spojiti dok ste na nekoj drugoj instituciji, odnosno kako se gostujući nastavnik ili student može spojiti na naš eduroam,…

Posjetite:
-          štand za tehničku podršku u predvorju zgrade A od 12:00 do 14:45,
-          predavanje za korisnike u Seminarskoj dvorani B101 (zgrada B) u 13:00.

S ponosom možemo reći kako naš fakultet od početka  pružanja usluge bežične mreže primjenjuje  eduroam standard, a podsjećamo da je signal bežične mreže eduroam od prošlog mjeseca dostupan u svim fakultetskim objektima (zgrada A, zgrada B, PAK-Firule), kao i u neposrednoj blizini zgrada.

Ako želite znati kako se mobitelom ili laptopom spojiti na fakultetsku mrežu, obavezno iskoristite ovu priliku!

Informatička služba