Dentalna medicina - rezultati

Objavljeni su rezultati testa psihomotorike za Studij dentalne medicine.

Rezultati testa psihomotorike (pdf)

Zahtjev za uvid u dokumentaciju provjere psihomotoričkih sposobnosti, predaju se u pisanom obliku 12. lipnja 2013. godine u vremenu od 9 do 13 sati na protokol Tajništva Medicinskog fakulteta Split, Šoltanska 2.

Uvid u dokumentaciju moći će se obaviti od 9 do 13 sati 13. lipnja 2013. godine isključivo za pristupnike koji su to zatražili u predviđenom roku i na propisan način u Tajništvu Medicinskog fakulteta Split. U istom periodu mogu se predati na protokol Tajništva Medicinskog fakulteta Split i eventualne žalbe na rezultate.

Konačni rezultati bit će objavljeni na web stranici fakulteta www.mefst.hr i na oglasnoj ploči Medicinskog fakulteta Split dana i dostavljeni AZZVO - SPU Zagreb radi uvrštavanja u ukupne rezultate državne mature. Ispiši stranicu