Dani oralnog zdravlja 20. i 21. ožujka na Medicinskom fakultetu u Splitu

Studentska udruga Zubolina želi Vas pozvati na sudjelovanje u Danima oralnog zdravlja koji će se održati 20. i 21. ožujka na Medicinskom fakultetu u Splitu. Tokom ova dva dana doktori dentalne medicine, koji su ujedno i profesori na studiju dentalne medicine u Splitu, održat će zanimljiva predavanja za roditelje pokrivajući razne teme (oralna higijena, rani dječji karijes, dentalna trauma, ortodoncija, oralna medicina ( promjene u usnoj šupljini) i parodontitis).

Za to vrijeme studenti dentalne medicine održat će prikladnu radionicu za djecu koja će biti edukativnog karaktera. Ciljna skupina su djeca predškolskog i ranog školskog uzrasta (3-11 godina starosti).
Na kraju radionica i predavnja, sve sudionike, i roditelje i djecu, očekuju prikladni pokloni.

Informacije i prijave (link)

Zubolina Facebook

Veselimo se Vašem dolasku i druženju.❤️🎈 Ispiši stranicu