25. 5. 2019. U palači Milesi predstavljen Istraživački medicinski centar Split

U subotu, 25. svibnja 2019. u 11 sati održan je Okrugli stol PREDSTAVLJANJE ISTRAŽIVAČKOG MEDICINSKOG CENTRA SPLIT.

Prisutne su pozdravili akademik Davorin Rudolf, prof. dr. sc. Ivan Urlić i prof. dr. sc. Duška Martinović – Kaliterna. Sudionici Okruglog stola bili su: prof. dr. sc. Julije Meštrović, ravnatelj KBC Split; prof. dr. sc. Zoran Đogaš, dekan Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu; doc. dr. sc. Ljubo Znaor, voditelj odjela za znanstveni rad KBC Split; prof. dr. sc. Ozren Polašek, izvanredni profesor na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Splitu i prof. dr. sc. Leandra Vranješ Markić, prorektorica za znanosti i inovacije Sveučilišta u Splitu.

Završnu riječ održao je rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić.

Manifestaciju su organizirali Zavod HAZU u Splitu, Hrvatska akademija medicinskih znanosti, rektorat Sveučilišta u Splitu, Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu, Hrvatski liječnički zbor i Klinički bolnički centar Split. Ispiši stranicu