Održan sastanak projektne grupe za pripremu Ijetne škole Mentalno zdravlje u zajednici

Dana 31.5. 2019. god. u Velikoj predavaonici KBC Split, u okviru aktivnosti projektne grupe za pripremu Ijetne škole Mentalno zdravlje u zajednici, održan je sastanak na kojem su bili prisutni vanjski suradnici i to:
  1. prof.dr. sc. Rene Keet, direktor Community Mental Health Service Noord-HollandNoord i predsjednik The European Community Mental Health Service providers network (EuCoMS),
  2. prof. dr. sc. Slađana Ivezić, predsjednica Hrvatskog udruženja za kliničku psihijatriju
  3. prof. dr.sc. Vesna Švab, profesorica medicinskog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani
  4. dr. Marijana Cvitan Suterland, psihijatar iz Amsterdama
Skup su pozdravili prof. dr. sc. Zoran Ðogaš, dekan medicinskog fakulteta u Splitu i prof. dr. sc. Julije Meštrović, ravnatelj KBC Split, te doc. dr. sc. Trpimir Glavina, predstojnik Klinike za psihijatriju, KBC Split.

Na skupu su prikazani materijali i teme koje će se obrađivati tijekom trajanja Ijetne škole Mentalno zdravlje u zajednici kao i u udžbeniku za tu Ijetnu školu.

Sudjelovali su kao slušači djelatnici Medicinskog fakulteta, nastavno i nenastavno osoblje, studenti i studenti poslijediplomskih doktorskih studija.

1DSG_6658_edited.jpg
DSG_5863_edited.jpg